,

Kütteseadmed

Kütteseadmed

Küttesüsteemi südameks olevate keskküttekatelde valik algab lihtsamatest veesoojendajatest ja seinapealsetest gaasikateldest JUNKERS. Valik jätkub gaasi- ja vedelküttekateldega WOLF ja ROCA. Viimasel ajal on ühe nõutumaks muutumas tahkekütte katlad, mida esindavad KOMFORTS ja NBE. Suuremate tööstuslike rajatiste kütmiseks on mõeldud REMEHA ja LOOS'i seadmed. Katlad varustame põletitega tootjatelt GIERSCH ja CUENOD. Kogu süsteemi töö juhtimiseks pakume OUMAN automaatikat. Lisaks traditsioonilistele kütteallikatele võite meilt küsida ka päikesekütte seadmeid!

Katlamaja juurde kuuluvatest seadmetest on Sanistali valikus kütusemahutid ROTH, boilerid ja paisupaagid REFLEX, pumbad GRUNDFOS ja erinevad korstnad, nii roostevabast kui ka mustast metallist.

Küttesüsteemi toimimiseks vajalikud mõõte- ja reguleerimisvahendid (termomeetrid, manomeetrid, kaitseklapid jms) pärinevad erinevatelt tootjatelt: DANFOSS, OVENTOP, WATTS JPT.

Toasooja annavad põrandaküttesüsteemid REHAU, WAVIN JA KERMI. Radiaatoritest pakume Saksa firma KERMI toodangut . Nõudlikumale tarbijale on mõeldud eksklusiivsed radiaatorid,käteräti kuivatid ja konvektorid JAGA ja ZEHNDER. Lisaks kuuluvad Sanistali tootevalikusse kalorifeerid firmalt WOLF ja õhkkardinad.